asystent w dziale hurt, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

piotr płoski+48 697890064
numer referencyjny
/297/02/2019/PP - 56745

opis stanowiska

Podejmij wyzwanie z jedną z największych firm z branży FMCG! Z ponad pół miliona uczestników letniego konkursu, aż 59% wybrało smak ich produktu! Spróbuj i Ty, złóż swoją aplikację i poznaj smak sukcesu od środka!

oferujemy

  • pracę w zgranym zespole, samodzielność w działaniu, możliwości rozwoju i realizacji ciekawych wyzwań
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • prywatną opiekę medyczną oraz kartę sportową
  • zniżki na zakupy w ramach pakietu Randstad Plus
  • pracę w międzynarodowej organizacji
  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę tymczasową

zadania

  • wprowadzanie wniosków do bazy e-korekta
  • obsługa zamówień kluczowych klientów
  • aktywne wsparcie zespołu KAM
  • wsparcie comiesięcznych spotkań i przygotowywanie danych na te spotkania
  • wsparcie procesów wynikających z kalendarza pracy KAM
  • bieżące wsparcie Key Account Manager

oczekujemy

  • dobra organizacja pracy
  • wykształcenie minimum średnie
  • obsługa MS Excel i MS Power Point na poziomie minimum podstawowym
  • znajomość j. angielskiego - mile widziana
  • doświadczenie w sprzedaży - mile widziane