asystent w dziale kontroli należności i rozliczeń kluczowych klientów, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Egzekwowanie prawa, Ochrona
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

urszula górecka+48 697201110
numer referencyjny
/437/07/2019/UG - 59627

opis stanowiska

Podejmij wyzwanie z jedną z największych firm z branży FMCG! Z ponad pół miliona uczestników letniego konkursu, aż 59% wybrało smak ich produktu! Spróbuj i Ty, złóż swoją aplikację i poznaj smak sukcesu od środka!

oferujemy

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej korporacji
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę tymczasową
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Lokalizacja miejsca pracy: Praga Południe - dojazd metrem

zadania

  • Aktywne monitorowanie i kontrola stanu należności i rezerwy podległych klientów
  • Kontakt z przedstawicielami Działu Sprzedaży odpowiadającymi za poszczególnych klientów
  • Nadzorowanie realizacji postanowień polityk kredytowych dla klientów
  • Raportowanie stanu należności w różnych przekrojach
  • Rozliczanie i alokacja przelewów bankowych

oczekujemy

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub w trakcie studiów
  • Dobra znajomość Pakietu MS Office (w tym Excel)
  • Umiejętności komunikacyjne
  • Dokładność, rzetelność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Zdolność planowania i organizacji pracy
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym