asystent w dziale statycznym, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

beata przywitowska+48 605333438
numer referencyjny
/112/12/2018/BP - 55546

opis stanowiska

Poszukujesz firmy, która da Ci możliwość rozwoju ? lubisz wyzwania i chcesz pracować z najbardziej rozpoznawalnymi produktami oraz poszerzać swoje pracowe horyzonty - aplikuj!

oferujemy

  • stałe godziny pracy
  • zatrudnienie do 30.04.2019 w ramach umowy o pracę tymczasową
  • zdobywanie profesjonalnych doświadczeń zawodowych w międzynarodowym środowisku
  • dostęp do platformy Randstad+ - opieka medyczna, pakiety sportowe, kody rabatowe i wiele innych atrakcji

zadania

  • Zakładanie rabatów zgodnie z otrzymanym wnioskiem
  • Dbałość o prawidłową bazę klientów, wprowadzanie i aktualizacja danych podstawowych
  • Zakładanie i utrzymywanie prawidłowego przypisanie klientów do sieci handlowych
  • Zakładanie i utrzymywanie dostawców w systemach ERP
  • Efektywna współpraca z klientem wewnętrznym i zewnętrznym w zakresie wykonywanych czynności

oczekujemy

  • Wykształcenie min. średnie preferowane ekonomiczne lub informatyczne
  • Skrupulatność, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy
  • Znajomość systemów SAP/Oracla mile widziana i będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość angielskiego mile widziana