asystent w dziale zakupów i analizy biznesowej, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena lenard+48 505098922
numer referencyjny
/133/03/2019/ML - 57279

opis stanowiska

Masz rozwijać się w dziale zakupów? Interesujesz się analizą biznesowa? Masz analityczny umysł i dobrze władasz językiem angielskim?

Mamy ofertę pracy dla Ciebie - daj sobie szansę i aplikuj!

oferujemy

  • umowa o pracę - zatrudnienie na okres 6 miesięcy,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w renomowanej firmie,
  • praca w międzynarodowym środowisku,
  • szereg benefitów (zniżki do kawiarni, pizzerii i na zakupy on-line, opieki medycznej oraz karty sportowej)

zadania

  • wspieranie działu zakupów w przygotowywaniu i analizie ofert,
  • przygotowywanie raportów,
  • prowadzenie i aktualizowanie baz danych

oczekujemy

  • chęci rozwoju w zakresie zakupów i analizie biznesowej (doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem)
  • wykształcenia kierunkowego,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • zaangażowania, skrupulatności i dobrej organizacji pracy własnej,
  • zainteresowania podjęciem pracy na okres 6 miesięcy