asystent w dziale zakupów ze znajomością j. niemieckiego, kraków

lokalizacja
kraków, małopolskie
rodzaj pracy
praca stała
wynagrodzenie
5,500 - 6,000 PLN / M-C

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

kamil chwaszcz+48 605219620
numer referencyjny
/407/07/2019/KCk - 59603

opis stanowiska

Szukasz stabilnego zatrudnienia i cenisz sobie prace w przyjaznej atmosferze? Mamy coś odpowiedniego dla Ciebie. Dla jednego z naszych klientów zajmujących się produkcją i dystrybucją odzieży roboczej. Poszukujemy osób na stanowisko: asystent w dziale zakupów ze znajomością j. niemieckiego (miel widziane osoby z dzielnic: Bieżanów, Prokocim, Złocień, Nowa Huta).

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
  • atrakcyjne wynagrodzenie (stawka miesięczna: 5500 zł brutto - stawka zależna od doświadczenia i posiadanych uprawnień)
  • przyjazne miejsce pracy
  • możliwość rozwoju wewnątrz organizacji
  • legalne zatrudnienie, opłacamy składki ZUS, gwarantujemy urlop i świadczenia

zadania

  • poszukiwanie oraz sprawdzanie potencjalnych dostawców
  • porównywanie i ofertowanie produktów oraz usług u dostawców
  • kontakt z nowymi dostawcami
  • pomoc w doborze dostawców
  • uzupełnianie podstawowych umów i nadzór nad rejestrem umów
  • uzupełnianie plików z danymi zamówień
  • praca w systemie SAP, NAV
  • archiwizacja dokumentów
  • współpraca z pozostałymi działami firmy

oczekujemy

  • gotowości do pracy na pełny etat
  • dobrej znajomości aplikacji MS Office, w szczególności MS Excel
  • dobrej znajomości języka niemieckiego
  • zdolności analitycznych i umiejętności rozwiązywania problemów
  • dobrej organizacji pracy własnej i samodyscypliny
  • wykształcenia co najmniej średniego
  • doświadczenia w obsłudze programów SAP, NAV