asystent w dziale zakupów, stargard

lokalizacja
stargard, zachodniopomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

marta kubik - 506-463+48 132
numer referencyjny
/291/06/2019/MK - 59033

opis stanowiska

Lubisz gdy dużo się dzieje?

Chcesz zdobyć cenne doświadczenie w dużej skandynawskiej firmie?

Komunikacja w języku angielskim to dla Ciebie czysta przyjemność?

Tabelki Excel nie przerażają Cię?

To doskonale się składa!

Mamy pracę dla Ciebie!!!!

oferujemy

  • pełny pakiet szkoleń wprowadzających i wsparcie w pierwszych tygodniach poznawania naszej firmy
  • możliwość wyboru szkoleń, które pomogą Ci w nabyciu nowych ii doskonaleniu posiadanych już kompetencji
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • śniadania i lunche z bufetu w firmowej restauracji, które dofinansowuje pracodawca
  • kluby sportowe Kalmar- miedzy innymi pasjonaci biegania, kolarstwa,, wędkarstwa, morsowania, piłki nożnej i crossfitu- dbamy, by nasi pracownicy mogli realizować swoje pasje
  • prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta sportowa, premie kwartalne, dofinansowanie do integracji działowych, bony oraz prezenty świąteczne, i nie tylko
  • radość płynąca z pracy w skandynawskiej firmie o globalnym zasięgu i rozwiniętej kulturze organizacyjnej

zadania

  • analiza danych, wyszukiwanie szczegółów, gromadzenie rysunków technicznych
  • ścisła współpraca z naszą fabryką w USA
  • praca z systemem i danymi
  • poszukiwanie nowych rozwiązań, celem zwiększenia zysków i minimalizacji kosztów produktów
  • dbałość o jakość, koszt i terminowość dostaw

oczekujemy

  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • dobra znajomość programu Excel
  • analityczny sposób myślenia
  • chęć i motywacja do pracy
  • umiejętność pracy w zespole