asystent w zespole zakupów, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

mateusz ilski+48 693 470 490
numer referencyjny
/429/11/2018/MI - 55268

opis stanowiska

Pracuj w firmie, która zapewni Ci prestiż w środowisku! Podejmij współpracę w renomowanej firmie z branży motoryzacyjnej. Dla naszego Klienta, nowoczesnej firmy produkcyjnej lidera branży Automotive z Wrocławia poszukujemy pracowników na stanowisko:

Asystenta zespołu zakupów

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową oraz realną szansę na późniejsze przejęcie przez firmę
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • pracę od poniedziałku do piątku 8.00-16.00
  • możliwość zdobycia doświadczenie w międzynarodowej firmie
  • dofinansowaną stołówkę na terenie zakładu
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • półroczną premię
  • dodatkowe benefity ( Karta Sportowa, Prywatna Opieka Medyczna,)

zadania

  • wspieranie zespołu zakupów w realizacji bieżących zadań
  • uzupełnianie i tworzenie raportów pomiarowych w programie MS Excel
  • współudział w bieżących projektach
  • tworzenie zapytań ofertowych, egzekwowanie i analiza otrzymanych ofert
  • przetwarzanie danych SAP
  • przygotowywanie sprawozdań, archiwizowanie danych

oczekujemy

  • studenci ostatnich lat studiów lub absolwenci (preferowane uczelnie techniczne)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość MF Office (Excel, Power Point)
  • umiejętność pracy w grupie
  • odpowiedzialność, systematyczność i dokładność