asystent zespołu zakupów, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Administracja, Obsługa techniczna

kontakt w randstad

tomasz gazda+48 605131554
numer referencyjny
/440/08/2018/TG - 53465

opis stanowiska

Pracuj w Firmie, która zapewni Ci prestiż w środowisku! Podejmij pracę w renomowanej Firmie z branży motoryzacyjnej.

Dla naszego Klienta, nowoczesnej Firmy produkcyjnej, lidera branży automotive z Wrocławia, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Asystent Zespołu Zakupów

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową oraz realną szansę na późniejsze przejęcie przez Firmę
  • pracę w dynamicznym i międzynarodowym środowisku
  • możliwość zdobycia wiedzy merytorycznej i praktycznych umiejętności poprzez uczestnictwo w projektach
  • elastyczne godziny pracy
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • dofinansowanie do karty OK system
  • półroczną premię uzależnioną od wyników pracy
  • dofinansowanie do wszystkich posiłków (kantyna pracownicza)
  • bezpłatny i zamknięty parking dla rowerów i samochodów

zadania

  • wprowadzanie do struktury Firmy nowych dostawców (kontrakty, certyfikaty, ustalenia komercyjne)
  • tworzenie zapytań ofertowych, egzekwowanie i analiza otrzymanych ofert
  • współpraca z zespołem Jakości Dostawców i Produkcją na różnych etapach przydzielonych projektów
  • aktualizowanie danych w systemie PLM (Tool Request, PPAP PSO etc.)
  • tworzenie, aktualizowanie danych w SAP
  • przygotowywanie sprawozdań, archiwizowanie danych

oczekujemy

  • studenci ostatnich lat lub absolwenci (preferowane uczelnie ekonomiczne lub techniczne)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny, weryfikowany trakcie procesu rekrutacyjnego
  • dobra znajomość MS Office (Excel, Power Point)
  • umiejętność pracy w grupie
  • odpowiedzialność, systematyczność, dokładność