asystent/asystentka projektu, kluczbork

lokalizacja
kluczbork, opolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena kucharczyk+48 605 264 417
numer referencyjny
/308/03/2019/MK - 57337

opis stanowiska

Ciekawe projekty, międzynarodowe kontakty i wysokiej klasy produkty!

Dołącz do prężnie rozwijającej się firmy i miej realny wpływ na jej rozwój!

oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z klientem
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju własnych umiejętności i pracy z zagranicznymi klientami
  • prace w nowoczesnym biurowcu

zadania

  • zapewnienie wsparcia administracyjnego dla Managerów Projektów Klienta
  • przygotowywanie raportów, prezentacji, protokołów na potrzeby projektu
  • komunikacja z innymi działami firmy
  • zarządzanie organizacją spotkań projektowych oraz prowadzenie protokołów spotkania
  • dbałość o terminową realizację zadań oraz o właściwy przepływ informacji
  • wprowadzanie danych i ich aktualizacja w wewnętrznych systemach

oczekujemy

  • doskonała znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • doświadczenie w obsłudze klientów lub w pracy asystenckiej
  • umiejętna obsługa oprogramowania MS: Excel, Word, i Outlook
  • komunikatywność, rzetelność, zaangażowanie
  • elastyczny i pro aktywny styl pracy
  • rozwinięte zdolności organizacyjne oraz umiejętność pracy w zespole, umiejętność budowania i utrzymywania relacji