asystent/asystentka z językiem angielskim, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Obsługa klienta, Telemarketing, Call center
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena girgiel+48 667 100 782
numer referencyjny
/396/12/2018/MG - 55823

opis stanowiska

Lubisz pracę z ludźmi? Znasz dobrze język angielski? Chcesz pracować w międzynarodowej firmie z branży FMCG? Czy chcesz poznać pracę w korporacji, ale jednocześnie mieć świetny zespół i współpracowników? Szukamy właśnie Ciebie!

oferujemy

  • zatrudnienie w dziale zamówień
  • umowa o pracę tymczasową (opłacone składki ZUS, płatne urlopy oraz pozostałe świadczenia) na trzy miesięace, z szansą na zatrudnienie bezpośrednio u naszego klienta na podstawie umowy o pracę
  • praca w biurowcu bezpośrednio przy stacji PKP Służewiec
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17,
  • pakiet dodatków Randstad Plus : karta sportowa i opieka medyczna w atrakcyjnej cenie; atrakcyjne zniżki na zakupy online w sklepach, restauracjach i kawiarniach
  • praca w ciekawym miejscu i przyjemnej atmosferze

zadania

  • mailowy i telefoniczny kontakt z klientem
  • procesowanie zamówień
  • rejestrowanie zamówień w systemie SAP
  • rozpatrywanie reklamacji
  • ścisła współpraca z działem logistyki i księgowości

oczekujemy

  • doświadczenie w pracy biurowej oraz obsłudze klienta mile widziane
  • dobrej znajomości języka angielskiego (B2/C1)
  • umiejętność dobrej organizacji czasu pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.