asystent/asystentka, głogów

lokalizacja
głogów, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

aneta pawlik-jackiewicz+48 665304204
numer referencyjny
/546/02/2019/AP - 56990

opis stanowiska

Lubisz pracę z ludźmi? Znasz dobrze język angielski? Chcesz pracować w międzynarodowej firmie, która jest liderem w dziedzinie produkcji gazów, technologii oraz usług dla przemysłu i ochrony zdrowia? Jeśli chociaż na jedno z tych pytań Twoja odpowiedź brzmi TAK, to szukamy właśnie Ciebie!

oferujemy

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • wykształcenia średniego lub wyższego
  • prawa jazdy kategorii B
  • umiejętności obsługi komputera i pakietu MS Office
  • znajomości problematyki biura
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • samodzielności w działaniu i dobrej organizacji pracy

zadania

  • umowa o pracę tymczasową (opłacone składki ZUS, płatne urlopy oraz pozostałe świadczenia), z szansą na zatrudnienie bezpośrednio u naszego klienta na podstawie umowy o pracę
  • premia roczna do 10%
  • dodatkowe 3 dni urlopu w roku kalendarzowym
  • pakiet dodatków Randstad Plus : karta sportowa i opieka medyczna w atrakcyjnej cenie; atrakcyjne zniżki na zakupy online w sklepach, restauracjach i kawiarniach
  • praca w ciekawym miejscu i przyjemnej atmosferze

oczekujemy

  • zarządzanie korespondencją firmową oraz odbieranie i przekazywanie połączeń telefonicznych
  • obsługa obiegu faktur
  • ewidencja i nadzorowanie małych budżetów
  • tłumaczenia dokumentacji oraz współpraca z biurami tłumaczeń
  • prowadzenie spraw administracyjnych w biurze
  • wsparcie organizacyjne i administracyjne pozostałych pracowników firmy
  • sprawdzanie i kontrola okresu ważności kwalifikacji technicznych oraz ważności uprawnień medycznych pracowników
  • organizacja spotkań firmowych i wyjazdów służbowych