asystent/ka biura z j.angielskim, radom

lokalizacja
radom, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

ilona zygmunt+48 667890040
numer referencyjny
/332/10/2020/IZ - 66147

opis stanowiska

Znasz bardzo dobrze język angielski? Lubisz kontakt z klientem? Cechuje Cię dokładność i skrupulatność Prześlij swoje cv do nas!

oferujemy

  • oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w firmie znajdującej się 40 km od Radomia (Skrzyńsko)
  • stałe godziny pracy (8:00-16:00), od poniedziałku do piątku
  • przejrzyste zasady wynagrodzenia
  • profesjonalne szkolenia wdrażające
  • pracę w zgranym zespole, w przyjaznej atmosferze
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

zadania

  • kontakt z zagranicznymi kontrahentami
  • koordynacja obiegu dokumentów wewnątrz Spółki i zapewnienie właściwego przepływu informacji
  • ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz obsługa połączeń telefonicznych
  • sporządzanie raportów na bieżące potrzeby Spółki

oczekujemy

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (B1-B2)
  • znajomość obsługi komputera oraz urządzeń biurowych
  • dobra organizacja pracy własnej
  • rzetelność
  • wysoka kultura osobista i rozwinięte zdolności interpersonalne