asystent/ka biura, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Inne
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

justyna wielgórska+48 607373586
numer referencyjny
/152/01/2019/JW - 56047

opis stanowiska

Chcesz pracować w branży gastronomicznej, a jednocześnie wykonywać typowo biurowe zadania? Pracowałeś/aś w gastronomii lub w hotelu? Komunikujesz się w języku angielskim.

Jeżeli tak zapraszamy do współpracy.

oferujemy

  • codziennie gorący posiłek
  • ciekawą pracę i różnorodne obowiązki
  • przyjazny zespół

zadania

  • obsługa recepcji w centrum szkoleniowym: witanie i obsługa gości, dbanie o właściwe przygotowanie sal szkoleniowych
  • prowadzenie ewidencji stanów magazynowych i zużycia produktów spożywczych w systemie
  • reagowanie i ewentualne zgłaszanie usterek technicznych
  • prezentowanie oferty szkoleniowej klientom odwiedzającym Akademię oraz w trakcie rozmów telefonicznych z klientami
  • wsparcie działań marketingowych: fotografowanie bieżących wydarzeń w Akademii, publikowanie postów w mediach społecznościowych
  • prace administracyjne i asystenckie zlecone przez przełożonego

oczekujemy

  • dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny – obsługa gości międzynarodowych
  • mile widziane ukończone studia lub w trakcie na kierunkach hotelarstwo, gastronomia, marketing
  • zainteresowanie branżą gastronomiczną będzie atutem
  • doświadczenie w pracy w branży gastronomicznej będzie atutem
  • poszukujemy osoby otwartej, lubiącej ludzi i potrafiącej współpracować, pomocnej, nastawionej na naukę nowych umiejętności

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47 Oferta pracy tymczasowej