asystent/ka ds. administracji, opole

lokalizacja
opole, opolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

kategoria
Agencje zatrudnienia, Doradztwo personalne
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

kamila korga+48 722100901
numer referencyjny
/22/11/2020/KK - 66434

opis stanowiska

Administratorko! Administratorze!

Lubisz ten stan gdy pracujesz tylko z dokumentami?

Kochasz również pracę z ludźmi?

Zapraszamy do udziału w rekrutacji do biura Randstad w Opolu!

oferujemy

  • umowę o pracę, premię, bogaty pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, bezpłatna nauka języka angielskiego na platformie online)
  • pakiet szkoleń wprowadzających i mentoring starszych kolegów z zespołu
  • możliwość rozwoju w innych obszarach HR
  • pracę w świetnym, zgranym zespole

zadania

  • pełna administracja dokumentacją personalną pracowników tymczasowych
  • stały kontakt i obsługa i utrzymywanie dobrych relacji z klientami Randstad
  • przygotowywanie danych/zestawień/raportów
  • praca w systemie SAP oraz w innych systemach wspierających naszą codzienną pracę, np. work time

oczekujemy

  • praca z ludźmi to dla Ciebie przyjemne doświadczenie, a nie przykry obowiązek
  • lubisz i potrafisz pracować samodzielnie, wielozadaniowo, pod presją czasu
  • jesteś otwarty i pozytywnie nastawiony do życia i pracy
  • posiadasz doświadczenie w dziale personalnym, prawo jazdy kategorii B

Zgadza się? Czekamy zatem właśnie na Ciebie! Aplikuj!