asystent/ka ds. planowania produkcji, stargard

lokalizacja
stargard, zachodniopomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

marta kubik - 506-463+48 132
numer referencyjny
/305/04/2019/MK - 57921

opis stanowiska

Praca w dużej, renomowanej firmie CARGOTEC, lidera w zakresie produkcji maszyn do przeładunku kontenerów, automatyki portowej i serwisu,. Obecnie poszukamy kandydatów na stanowisko  asystent/ka ds. planowania produkcji. Jeśli szukasz doświadczenia i lubisz nowe wyzwania to jest to oferta dla Ciebie.

oferujemy

  • pracę w dużej i wciąż rozwijającej się firmie o globalnym zasięgu,
  • 2500 brutto plus premia kwartalna do 2500 brutto,
  • dofinansowanie posiłków w firmowej stołówce,
  • pracę w wysokich standardach i cenne doświadczenia zawodowe,
  • nowoczesne narzędzia pracy,

zadania

  • wsparcie w transferowaniu zleceń produkcyjnych
  • reporocesy zleceń produkcyjnych w ERP
  • aktualizacja statusów zleceń produkcyjnych w systemie ERP
  • aktualizowanie danych adresowych w zamówieniach sprzedażowych w systemie ERP
  • aktualizacja raportów produkcyjnych

oczekujemy

  • język angielski - na poziomie komunikatywnym - niezbędne
  • studia wyższe - ukończone lub w trakcie - na kierunku: Logistyka, Handel lub pokrewne - pożądane
  • obsługa komputera (pakiet Office) - niezbędne
  • umiejętność pracy w zespole
  • sumienność i staranność