asystent/ka działu technicznego, dąbrowa górnicza

lokalizacja
dąbrowa górnicza, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Administracja, Obsługa techniczna

kontakt w randstad

magdalena tutak+48 504143981
numer referencyjny
/45/09/2018/MT - 53692

opis stanowiska

Szukasz pracy biurowej na stałe?

Lubisz mówić po angielsku i kontakt z ludźmi?

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stabilną podstawę i premię roczną
  • wypłatę zawsze na czas
  • pracę ze zgranym, dynamicznym zespołem

zadania

  • obsługa biura działu technicznego oraz zapewnienie zdalnego wsparcia dla zespołu rozproszonego w terenie
  • zapewnienie poprawnego przepływu informacji między działami firmy - kontrola przepływu dokumentów
  • przygotowywanie raportów
  • kontrola kosztów (wnioski inwestycyjne, zestawienia)
  • zarządzanie bazami danych klientów
  • administrowanie rejestrami urządzeń podlegających pod UDT

oczekujemy

  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego, min. B2
  • umiejętność obsługi komputera - narzędzia Google oraz znajomość MS Excel
  • skrupulatności i rzetelności
  • umiejętności organizacyjnych i interpersonalnych
  • pozytywnego nastawienia do pracy i życia oraz odpowiedniej dawki energii