asystent/ka prezesa zarządu, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

dominik rzepliński+48 +693470230
numer referencyjny
/528/10/2020/DR - 66606

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie na stanowisku asystenckim? Swobodnie budujesz relacje z ludźmi?

Chcesz rozwijać swoje umiejętności w jednej z czołowych firm telewizyjnych? Nie czekaj i prześlij swoje CV!

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (z możliwością późniejszego zatrudnienia bezpośrednio u klienta),
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku,

zadania

  • prowadzenie kalendarza spotkań, planowanie i organizacja,
  • pilnowanie priorytetów i przygotowanie do spotkań z kluczową Kadrą Menedżerów,
  • dbanie o prawidłową organizację Biura Zarządu,
  • zapewnienie przepływu informacji z osobami współpracującymi z Prezesem (także w ramach współpracy z rodziną),
  • koordynowanie procesu akceptacji obiegu dokumentów,
  • organizacja spotkań i wyjazdów służbowych,
  • przygotowywanie prezentacji oraz zleconych dokumentów,
  • wsparcie i koordynacja projektów zleconych przez Prezesa zarządu (przyspieszanie tematów, realizacja celów, monitoring statusu prac).

oczekujemy

  • kilkuletnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku Asystenta/ki Prezesa/Członka Zarządu/Zarządu,
  • dobra obsługa pakietu MS Office,
  • znajomość języka angielskiego,
  • dojrzałość i odpowiedzialność w działaniu,
  • wysoka jakość i skuteczność w realizacji zadań,
  • determinacja do osiągania najlepszych rezultatów,
  • doskonała organizacja pracy,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • otwartość na zmiany,
  • zainteresowanie w kierunku mediów i chęć zgłębiania wiedzy w tym zakresie.