asystent/ka w dziale digital & media, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

agata tomczyk-śmieszna+48 605944299
numer referencyjny
/337/02/2021/AT - 68192

opis stanowiska

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży FMCG ,szukamy osoby do zespołu w dziale Digital&Media.

oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dziale media
  • Zatrudnienie do 31.08.2021 (z ewentualną możliwością przedłużenia współpracy)
  • Dostęp do platformy benefitowej Randstad plus

zadania

  • Wsparcie zespołu Digital & Media w bieżących zadaniach
  • Wsparcie w adaptacji narzędzi na potrzeby polskiego BU i zarządzanie nimi na lokalnym rynku
  • Zarządzanie wewnętrznymi kanałami komunikacji
  • Współpraca z domem mediowym oraz agencjami kreatywnymi
  • Wsparcie w procesowaniu zamówień, umów i faktur z partnerami zewnętrznymi

oczekujemy

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (digital marketing/zarządzanie mile widziane)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel oraz Power Point)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Komunikatywność oraz nastawienie na pracę w zespole
  • Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w digital marketingu i/lub w firmie z branży FMCG