asystent/ka w dziale finansowym, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa zlecenia
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

olga dziugieł+48 697800915
numer referencyjny
/84/10/2020/OD - 65936

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie w pracy w dziale księgowości? Swobodnie posługujesz się programem Excel? Jeśli chciał(a)byś rozwijać się oraz pracować w międzynarodowej firmie z branży FMCG, ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Zapoznaj się z nią, zaaplikuj i dołącz do zespołu naszego Klienta!

oferujemy

  • umowę na czas określony
  • pracę na pełen etat;
  • pracę od poniedziałku do piątku;
  • możliwość zdobycia doświadczenia i podniesienia swoich kwalifikacji;
  • pracę w globalnej firmie z branży FMCG

zadania

  • wspieranie działu finansowego w codziennych zadaniach
  • księgowanie faktur kosztowych
  • praca w programie Excel - tworzenie raportów, analiz, porównań
  • pracowanie na danych w programie Excel

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe finansowe, lub w trakcie studiów
  • zaawansowaną znajomość programu Excel
  • umiejętności analityczne
  • zdobyte pierwsze doświadczenie w pracy w dziale księgowości
  • doświadczenie w księgowaniu środków trwałych
  • znajomości angielskiego na poziomie B2
  • dokładność i rzetelność, umiejętność pracy w zespole;