asystent/ka w dziale logistyki, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

patrycja niedźwiedź+48 723727169
numer referencyjny
/194/03/2019/PN - 57228

opis stanowiska

Lubisz pracę w logistyce? Excel nie ma przed Tobą tajemnic? Znasz dobrze język angielski? Chcesz pracować w międzynarodowej firmie z branży FMCG? Czy chcesz poznać pracę w korporacji, ale jednocześnie mieć świetny zespół i współpracowników?

Szukamy właśnie Ciebie!

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (opłacone składki ZUS, płatne urlopy oraz pozostałe świadczenia),
  • praca w biurowcu bezpośrednio przy stacji PKP Służewiec,
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17,
  • pakiet dodatków Randstad Plus : karta sportowa i opieka medyczna w atrakcyjnej cenie; atrakcyjne zniżki na zakupy online w sklepach, restauracjach i kawiarniach,
  • praca w ciekawym miejscu i przyjemnej atmosferze.

zadania

  • koordynowanie transportu pomiędzy magazynem, a firmą transportową,
  • raportowanie bieżących działań przełożonemu,
  • zarządzanie zwrotami, odmowami dostaw do magazynu,
  • aktualizacja statusów zamówienia w systemie,
  • praca na programie Excel

oczekujemy

  • umiejętności analitycznych oraz organizacyjnych,
  • dobrej znajomości programu Excel,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • osoba w trakcie lub po studiach logistycznych mile widziana.