asystent/ka w dziale zamówień publicznych i wsparcia sprzedaży, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

monika kotulska+48 695793183
numer referencyjny
/329/05/2019/MK - 58502

opis stanowiska

Poszukujesz pracy, która pozwoli Ci zdobyć cenne doświadczenie? Chcesz pełnić różnorodne obowiązki? Jesteś osobą sumienną i samodzielną w działaniu? Jeśli tak, to szukamy właśnie Ciebie!

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową na okres około 4 miesięcy
  • pracę w pełnym wymiarze godzin
  • przyjazne środowisko
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia
  • zatrudnienie możliwe od zaraz
  • podstawowe narzędzia do pracy

zadania

  • monitorowanie rynku w zakresie ogłaszanych procedur przetargowych
  • formalno-prawna analiza dokumentacji przetargowej
  • przygotowywanie ofert przetargowych
  • analiza umów przetargowych oraz przygotowywanie aneksów do umów
  • prowadzenie ewidencji złożonych przetargów oraz podpisanych umów
  • wsparcie działu serwisu, handlu oraz logistyki w bieżących pracach

oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku, mile widziane w branży medycznej
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • znajomość SAP będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobrej znajomości programów pakietu MS Office (Word, Excel)
  • skrupulatności, dokładności oraz zaangażowania