asystent/ka w dziele finansów, stargard

lokalizacja
stargard, zachodniopomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

marta kubik - 506-463+48 132
numer referencyjny
/493/06/2019/MK - 59215

opis stanowiska

Posiadasz wiedzę z zakresu finansów?

Szukasz dobrego doświadczenia i jesteś nastawiony na rozwój?

Jeśli tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Dla dużej Skandynawskiej firmy , lidera na rynku produkcji maszyn, żurawi i podnośników poszukujemy asystenta/ki do działu finansowego.

Nie zwlekaj, aplikuj teraz!

oferujemy

  • pełny pakiet szkoleń wprowadzających i wsparcie w pierwszych tygodniach poznawania naszej firmy
  • możliwość wyboru szkoleń, które pomogą Ci w nabyciu nowych ii doskonaleniu posiadanych już kompetencji
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • śniadania i lunche z bufetu w firmowej restauracji, które dofinansowuje pracodawca
  • kluby sportowe Kalmar- miedzy innymi pasjonaci biegania, kolarstwa,, wędkarstwa, morsowania, piłki nożnej i crossfitu- dbamy, by nasi pracownicy mogli realizować swoje pasje
  • prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta sportowa, premie kwartalne, dofinansowanie do integracji działowych, bony oraz prezenty świąteczne, i nie tylko
  • radość płynąca z pracy w skandynawskiej firmie o globalnym zasięgu i rozwiniętej kulturze organizacyjnej

zadania

  • obsługa elektronicznego systemu obiegu dokumentów
  • księgowanie faktur
  • obsługa systemu klasy ERP
  • archiwizacja dokumentów
  • wsparcie działu w bieżących działaniach

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów (rachunkowość, finanse, ekonomia itp)
  • mile widziane doświadczenie w działach księgowych
  • znajomość MS Office (w szczególności Excel)
  • praktycznej znajomości języka angielskiego
  • chęci nauki i motywacji do zdobywania doświadczeń zawodowych