asystent/ka zarządu, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

natalia stec+48 697207448
numer referencyjny
/197/02/2019/NS - 56654

opis stanowiska

W celu świadczenia usług dla naszego klienta międzynarodowej firmy poszukujemy osoby na stanowisko Asystenta/Asystentki Zarządu.

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • raca na Mokotowie,
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17,
  • pakiet benefitów (karta sportowa Multisport i opieka medyczna Medicover),
  • możliwość rozwoju w ramach organizacji
  • praca w ciekawym miejscu i przyjemnej atmosferze
  • wynagrodzenie od 6000 do 8000 pln brutto

zadania

  • wsparcie Prezesa (prowadzenie i koordynacja jego kalendarza, rezerwacje i rozliczenia służbowe, organizacja spotkań, inne bieżące zadania,
  •  koordynacja pracy pośrednika, który wspiera nie-polskojęzycznych pracowników firmy (nadzór nad terminowością ich usług i jakością wsparcia przy relokacjach,
  • organizacja wydarzeń dla pracowników w biurze (nie częściej niż raz na kwartał),
  • nadzór nad planem rozlokowania stanowisk pracy w biurze (koordynacja współpracy z firmą zewnętrzną wspierającą w tym zakresie)

oczekujemy

  • masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, na którym szlifowałaś/eś dobrą organizację pracy,
  • znasz język angielski na poziomie bardzo dobrym (komunikacja w mowie i piśmie),
  • lubisz, gdy dużo się dzieje – pracujemy w bardzo dynamicznym środowisku,
  • działasz odpowiedzialnie i z inicjatywą,
  • potrafisz koordynować wiele zadań na raz i efektywnie organizować własną pracę,
  • posiadasz wysoką kulturę osobistą i umiesz odnaleźć się w bardziej lub mniej formalnych sytuacjach