asystent/ka, strzelce opolskie

lokalizacja
strzelce opolskie, opolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena leśniak+48 504143979
numer referencyjny
/246/11/2018/ML - 55088

opis stanowiska

Marzysz o pracy w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym z branży motoryzacyjnej, gdzie będziesz na co dzień pracować z Dyrektorem Zakładu w kontekście zadań administracyjnych? Znasz język niemiecki i chciałabyś/chciałbyś go wykorzystywać w swojej pracy? Zapraszam do zapoznania się z poniższą ofertą!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o mowę o pracę
  • rozwój kompetencji poprzez udział w ciekawych projektach szkoleniowych
  • dofinansowanie do dojazdów, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków oraz napojów w stołówce pracowniczej

zadania

  • dbania o przepływ informacji oraz dokumentacji wewnątrz organizacji
  • redagowania pism, przygotowywania dokumentacji oraz korespondencji
  • realizowania zadań administracyjnych związanych z obsługą biura Dyrektora Zakładu
  • wspierania Dyrektora Zakładu w codziennej pracy oraz bieżącego informowania o stanie prowadzonych zadań oraz ustalania ich priorytetów
  • koordynowania kalendarza Dyrektora Zakładu
  • przygotowywania prezentacji biznesowych dla Zarządu Grupy
  • przygotowywania i koordynowania raportów
  • koordynowania współpracy Dyrektora Zakładu z poszczególnymi działami firmy i ich pracownikami
  • organizacji i uczestnictwa w spotkaniach biznesowych oraz podróży służbowych
  • przygotowywanie i organizacji spotkań dla Klientów firmy
  • budowania relacji z kontrahentami oraz na każdym szczeblu organizacji
  • dbania o wizerunek firmy
  • wsparcia w sprawach związanych z marketingiem

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego
  • mile widziane co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • czynnego prawa jazdy kat. B
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
  • biegłej znajomości języka angielskiego i niemieckiego
  • komunikatywności oraz zdolności interpersonalnych
  • wysokiego poziomu kultury osobistej
  • rzetelności i terminowości
  • dyspozycyjności
  • umiejętności organizacyjnych, umiejętności pracy pod presją czasu, multitasking