asystentka/asystent mechanika, lublin

lokalizacja
lublin, lubelskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
20
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

anna biedacha+48 +607203633
numer referencyjny
/448/08/2020/AB - 65244

opis stanowiska

Pomiary suwmiarką nie są Ci obce? Interesuje Cię mechanika? Posiadasz zmysł techniczny? Chcesz wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności w pracy z najlepszymi mechanikami w Lublinie? Aplikuj i zacznij pracę od zaraz!

oferujemy

  • pracę w zespole doświadczonych mechaników
  • ciekawe wynagrodzenie: podstawa + premie ok 3500 brutto/msc
  • możliwość zdobycia umiejętności pod okiem specjalistów
  • dla najlepszych praca bezpośrednio u klienta po okresie próbnym
  • dodatkowe benefity: dofinansowanie do obiadów w pracy, karta OK system, opieka medyczna
  • praca w systemie III zmianowym (wolne dni na tygodniu)

zadania

  • pomoc przy obsłudze maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • współpraca z mechanikiem
  • praca z narzędziami np. suwmiarka, klucz ampulowy
  • wykonywanie drobnych napraw/usprawnień maszyn

oczekujemy

  • znajomości narzędzi
  • zmysłu technicznego
  • wiedzy mechanicznej
  • chęci do pracy na stanowisku asystenki/ta mechanika