asystent/searcher, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa zlecenia
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

katarzyna ślipka+48 661306909
numer referencyjny
/272/04/2021/KŚ - 69534

opis stanowiska

Szukasz swojej pierwszej poważnej pracy? A może masz już pierwsze doświadczenie i chciałbyś zdobywać kolejne?

Dla naszego Klienta, największego w Polsce serwisu do zakupów przez Internet szukamy entuzjastycznych kandydatów/tek!

oferujemy

  • umowę zlecenie 20zł/h brutto (dla ucznia i studenta do ręki)
  • pracę w pełni zdalną zdalną w godzinach biurowych 8-16
  • możliwość zdobycia doświadczenia w największym w Polsce serwisie zakupów online
  • pracę w pełni zdalną
  • wolne weekendy - praca od poniedziałku do piątku w godzinach biurowych 8-16

zadania

  • codzienna praca z programem Excel
  • monitorowanie, weryfikacja poprawności ogłoszeń
  • raportowanie wyników
  • analiza i porównywanie cen rynkowych

oczekujemy

  • obsługi programu Excel na poziomie średniozaawansowanym (musisz wiedzieć jak tworzyć kolumny przestawne)
  • sprawnego poruszania się w przestrzeni internetowej
  • dociekliwości, skrupulatności
  • pełnej dostępności od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16