asystent\specjalista ds. analiz finansowych, skawina

lokalizacja
skawina, małopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa
wynagrodzenie
3,600 - 4,500 PLN / M-C

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

kamil chwaszcz+48 605219620
numer referencyjny
/354/12/2018/KC - 55781

opis stanowiska

Masz doświadczenie w finansach? Interesuje Cię branża energetyczna? Bez problemu nawiązujesz nowe kontakty? Aplikuj! Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko asystenta\specjalisty ds. analiz finansowych

Miejsce pracy: Skawina (województwo małopolskie)

oferujemy

  • przygotowywanie krótko i długoterminowych planów finansowych spółki naszego Klienta oraz ich aktualizacja
  • współudział w sporządzanie budżetu rocznego oraz prognoz finansowych
  • udział w miesięcznych i rocznych zamknięciach finansowych
  • przygotowywanie raportów cyklicznych oraz ad-hoc dla Zarządu i organów korporacyjnych
  • analiza kluczowych wskaźników finansowych i rekomendacja dalszych działań
  • ścisła współpraca z Managerem ds. Kontrolingu i Dyrektorem Finansowym

zadania

  • doświadczenia w kontrolingu w analizach finansowych, mile widziane 1,5 roku
  • dobrej wiedzy z zakresu rachunkowości finansowej i zarządczej
  • bardzo dobrej znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • doświadczenia w sporządzaniu i weryfikacji raportów oraz przygotowywaniu danych i analiz
  • wykształcenia wyższego kierunkowego (Finanse, Rachunkowość, Ekonomia lub pokrewne)
  • doskonałych zdolności analitycznych, komunikatywności oraz umiejętności współpracy w zespole
  • mile widziana znajomość języka angielskiego (na poziomie B2/C1)
  • mile widziane doświadczenie i umiejętność interpretowania pozyskanych danych technicznych i finansowych

oczekujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przyjazne miejsce pracy
  • możliwość rozwoju wewnątrz organizacji