asystent/tka ds. controllingu, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Administracja, Obsługa techniczna

kontakt w randstad

izabela bochenek+48 609533003
numer referencyjny
/343/09/2018/IB - 53982

opis stanowiska

Szukasz pierwszej pracy ? Chcesz zdobyć doświadczenie ? Dobrze znasz język angielski i interesuje Cię praca związana z ekonomią ? Wszystko wskazuje na to, że jesteś idealnym kandydatem do naszego nowego projektu !

oferujemy

  • umowa o pracę
  • wynagrodzenia wypłacane zawsze na czas
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji
  • możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta sportowa)

zadania

  • bieżąca kontrola i aktualizacja poprawności kalkulacji projektów
  • przygotowywanie i archiwizacja dokumentów związanych z obsługą finansową projektów
  • bieżące monitorowanie posiadanych gwarancji bankowych i ubezpieczeniowych
  • przygotowywanie i dystrybuowanie cyklicznych raportów

oczekujemy

  • znajomości języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym
  • zdolności analitycznych
  • wykształcenia ekonomicznego
  • chęci do podejmowania nowych wyzwań