audytor kontroli jakości, tychy

lokalizacja
tychy, śląskie
rodzaj pracy
praca stała
wynagrodzenie
3,500 - 5,000 PLN / M-C

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

amadeusz bański+48 605262394
numer referencyjny
/383/04/2019/AB - 57995

opis stanowiska

Jeżeli posiadasz doświadczenie jako pracownik działu kontroli jakości albo jesteś studentem kierunków związanych z zarządzaniem jakością. Mamy dla Ciebie ciekawą ofertę pracy! Nie czekaj aplikuj już teraz. Dla naszego klienta dużej firmy z branży automotive poszukujemy kandydatów na stanowisko Audytora kontroli jakości.

Miejsce pracy: Tychy

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u naszego klienta
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość nieustannego rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus premie
  • pracę w systemie 3 - zmianowym

zadania

  • nadzór nad produkcją bezpośrednią pod względem wymagań jakościowych
  • dopuszczanie serii produkcyjnych
  • przeprowadzanie audytów wyrobu i procesu
  • nadzór nad wyrobem niezgodnym
  • odbiór jakościowy dostaw,
  • podejmowanie działań korygujących i doskonalących,
  • nadzór i przygotowywanie wzorców produkcyjnych

oczekujemy

  • wykształcenie średnie techniczne,
  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy w dziale kontroli jakości firmy produkcyjnej,
  • znajomość zagadnień związanych z systemem zapewnienia jakości, kontrolą procesu produkcyjnego oraz kontrolą dostaw,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność obsługi komputera (ze szczególnym uwzględnieniem programu Excel),
  • znajomość branży motoryzacyjnej,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego