automation designer, olsztyn

lokalizacja
olsztyn, warmińsko-mazurskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

aleksandra jędrzejczyk+48 501332115
numer referencyjny
/53/08/2019/AJ - 60032

opis stanowiska

czy chcesz dołączyć do globalnej organizacji i wspierać ją w projektowaniu i dostarczaniu rozwiązań dla klientów? jeśli odpowiedź brzmi TAK, czytaj dalej. mamy dla Ciebie ofertę.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • motywujący system premiowy
  • przyjazny program wdrożenia i szkoleń
  • pakiet benefitów

zadania

  • projektowanie systemu automatyki dla przemysłu spożywczego
  • wykonywanie projektów systemów automatyki na podstawie wymagań klienta, specyfikacji maszyny
  • wspieranie działu elektryki podczas produkcji i budowy urządzeń automatyki (szaf sterowniczych)
  • proponowanie zmian i ulepszeń przyszłych projektów
  • w razie potrzeby, rozwiązywanie problemów w trakcie uruchomień i instalacji
  • udział w rozruchu i montażu linii produkcyjnych
  • wprowadzanie zmian w dokumentacji elektrycznej po montażu

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego (elektrotechnika, automatyka)
  • min. 2 lat doświadczenia na podobnej pozycji
  • znajomości języka angielskiego - poziom min. komunikatywny
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka rosyjskiego
  • mile widziane doświadczenie w projektowaniu w przemyśle spożywczym
  • znajomości programów Eplan lub See Electrical Expert
  • podstawowej znajomości programowania PLC i pneumatyki
  • gotowości do zagranicznych podróży służbowych (ok. 20% czas)
  • prawa jazdy kat. B