automatyk - brygada utrzymania ruchu, kętrzyn

lokalizacja
kętrzyn, warmińsko-mazurskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

milena pikus-nowicka+48 667885856
numer referencyjny
/107/08/2018/MP - 53142

opis stanowiska

Rekrutujemy dla największego lidera w branży oświetleniowej.

Aktualnie w związku z rozwojem działu utrzymania ruchu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Elektronika (automatyk w dziale utrzymania ruchu)

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawartą bezpośrednio z klientem
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • system bonusowy (premie kwartalne)
  • dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • możliwość zdobywania nowych kwalifikacji zawodowych
  • bezpieczne i czyste środowisko pracy (wysokie standardy BHP)
  • bezpłatną opiekę medyczną
  • bogaty pakiet socjalny (dopłaty do urlopu wypoczynkowego, dofinansowanie do karty Multisport, spotkania integracyjne, bilety do kina, obiady w atrakcyjnych cenach na stołówce pracowniczej. Dla dzieci pracowników: wyprawki szkolne, paczki świąteczne)

zadania

  • zapewnienie utrzymania właściwego funkcjonowania maszyn i urządzeń okresowe przeglądy
  • reagowanie na awarie oraz skuteczne usuwanie usterek samodzielnie lub przy wsparciu innych jednostek w organizacji
  • programowanie podzespołów automatyki przemysłowej
  • prowadzenie dokumentacji technicznej
  • obsługa systemu CMMS
  • czynny udział w projektach mających na celu doskonalenie procesów utrzymania ruchu – Lean Manufacturing

what we expect

  • wykształcenia min. średniego technicznego (preferowane kierunki: automatyka, elektronika, mechanika, inne pokrewne)
  • umiejętności czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych
  • wiedzy z zakresu mechaniki ogólnej, układów sterowania i automatyki przemysłowej
  • uprawnień SEP do 1 kV
  • znajomości języka angielskiego umożliwiającej korzystanie z dokumentacji technicznej i diagnozowanie awarii

Dodatkowym atutem jest:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • umiejętność programowania sterowników PLC, paneli i serwonapędów (Siemens, Beckhoff, inne)
  • znajomość zagadnień i narzędzi TPM