automatyk - elektryk, skawina

lokalizacja
skawina, małopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Inne
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

agata gońda+48 723 727 492
numer referencyjny
/256/06/2019/AG - 58999

opis stanowiska

Szukasz pracy w firmie, która zapewni Ci stabilne zatrudnienie? Chcesz się rozwijać, zdobywać doświadczenie? Inwestycja w rozwój pracowników, prowadzenie prac badawczo - rozwojowych , to cechy największej na świecie firmy produkującej bezkofeinowe napoje na bazie zbóż i cykorii, która poszukuje pracownika na stanowisko automatyk - elektryk. Nie zwlekaj, nie czekaj i aplikuj !

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca zmianowa
  • dobrą atmosferę pracy i work-life balance
  • atrakcyjny pakiet socjalny ( w tym. m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, bilety do kina, ubezpieczenie grupowe, i inne)
  • zdobycie cennego doświadczenia zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie

zadania

  • kontrola stanu technicznego urządzeń
  • usuwanie bieżących awarii
  • prowadzenie prac konserwacyjno – przeglądowo - remontowych
  • przygotowanie części zamiennych oraz zespołów naprawczych
  • informowanie przełożonych o zapotrzebowaniu na części zamienne
  • informowanie przełożonych o przebiegu prac na maszynach i urządzeniach

oczekujemy

  • zdolności manualne
  • chęci do pracy
  • umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu
  • znajomość systemów i instalacji elektrycznych, automatyki i sterowania
  • ważne uprawnienia energetyczne