automatyk - robotyk, środa śląska

lokalizacja
środa śląska, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

antonina zagwojska+48 697 700 323
numer referencyjny
/213/07/2020/AZ - 64520

opis stanowiska

Podejmij współpracę z międzynarodową firmą, która jest specjalistą w produkcji ceramicznych materiałów budowlanych. Nasz klient jest już na rynku od ponad 100 lat!

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe plus premię
  • podwyżkę po okresie próbnym
  • fundusz socjalny
  • pakiet benefitów
  • pakiet szkoleń wdrażających i rozwojowych

zadania

  • nadzorowanie i utrzymywanie maszyn oraz urządzeń na produkcji
  • przeprowadzanie modernizacji maszyn i urządzeń
  • wsparcie we wdrażaniu nowych rozwiązań technicznych w parku maszynowym oraz wykonywanie dokumentacji
  • prace w systemie zmianowym

oczekujemy

  • ponad dwóch lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wyższego wykształcenia technicznego (automatyka, elektronika, mechanika)
  • uprawnień SEP do 1 kV grupa 1
  • dobrej znajomości środowisk programistycznych sterowników PLC firmy Siemens (STEP V-11STEP 5, STEP-7 , TIA portal)
  • znajomości paneli HMI Siemensa, WIN CC FLEXIBLE
  • umiejętności czytania schematów elektrycznych
  • znajomości sieci przemysłowych
  • mile widziana znajomość oprogramowania E-PLAN Electric P8