automatyk utrzymania ruchu, gliwice

lokalizacja
gliwice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

anna kucharzewska+48 695951744
numer referencyjny
/293/12/2018/AK - 55731

opis stanowiska

Jesteś automatykiem i chcesz rozwijać swoje umiejętności w międzynarodowej firmie? Pracuj w organizacji, która zapewni Ci prestiż w środowisku. Nie czekaj - aplikuj!

oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. karta sportowa, pakiet medyczny, imprezy firmowe)
  • wsparcie rozwoju zawodowego wraz z pakietem szkoleń

zadania

  • wykonywanie specjalistycznych prac remontowych i usuwanie awarii w obszarze parku maszynowego
  • konserwacja, modernizacje i udoskonalenia maszyn, urządzeń, instalacji oraz systemów
  • prowadzenie i koordynacja prac związanych z diagnostyką oraz nowymi projektami
  • tworzenie raportów z awarii oraz ich analiza wraz z działaniami naprawczymi i zapobiegawczymi
  • sporządzanie specyfikacji, dokumentacji technicznej i jakościowej dla firmy oraz jej podwykonawców
  • zgłaszanie zapotrzebowań na części zamienne do maszyn
  • prowadzenie szkoleń dla pracowników i operatorów maszyn
  • nadzór nad pracami firm podwykonawczych
  • prowadzenie i nadzór nad jakością wykonywania czynności prewencyjnych w ramach TPM
  • kontrola elementów bezpieczeństwa
  • udział w projektach (TPM, KAIZEN, 5S)

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego lub średniego technicznego
  • doświadczenia w obszarze utrzymania ruchu, a w szczególności w diagnozowaniu maszyn oraz analizie i pisaniu programów PLC (Mitsubishi,Siemens)
  • podstawowej wiedzy z zakresu budowy maszyn i systemów sterowania
  • umiejętności czytania i analizowania schematów elektrycznych
  • dobrej znajomości MS Office
  • znajomości terminów technicznych oraz zrozumienia dokumentacji technicznej w języku angielskim
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego - dodatkowy atut
  • gotowości do pracy zmianowej i dyżurów
  • prawa jazdy kat. B