automatyk, kozietuły

lokalizacja
kozietuły, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Projektowanie
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

anna maślak+48 697 660 347
numer referencyjny
/115/12/2018/AM - 55549

opis stanowiska

Jeżeli ciągle poszukujesz możliwości poszerzania i rozwoju wiedzy i umiejętności z obszaru automatyki, ta oferta jest idealna dla Ciebie. Aplikuj !

oferujemy

zadania

  • regulacja i naprawa urządzeń, dbałość o ciągłą i pełno wydajną pracę
  • prowadzenie sprawnej diagnostyki, optymalizacji technologii procesów
  • bieżące usuwanie awarii i usterek
  • przeprowadzanie remontów i konserwacji maszyn i urządzeń zgodnie z planem utrzymania ruchu
  • programowanie sterowników maszyn i urządzeń

oczekujemy

  • minimum rocznego doświadczenia w pracy w firmie produkcyjnej
  • wykształcenie techniczne z obszaru automatyki/elektromechaniki
  • znajomość sterowników S7 (Siemens )
  • uprawnienia SEP do 1kV (eksploatacja)
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym