automatyk, lublin

lokalizacja
lublin, lubelskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

katarzyna porzak+48 501327937
numer referencyjny
/281/09/2020/KP - 66152

opis stanowiska

Nasz Klient- z branży FMCG, w związku z rozwojem produkcji owocami pachnącej, poszukuje AUTOMATYKÓW.

oferujemy

  • pracę stałą w uznanej i dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej;
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego;
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • premię kwartalną;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • pakiet socjalny (dofinansowanie do urlopu, świąt, karta multisport);
  • rabat na produkty w firmowym.

zadania

  • szkolenie operatorów z obsługi maszyn i ich ustawień;
  • utrzymanie właściwego stanu technicznego urządzeń i systemów automatyki;
  • programowanie urządzeń, instalacji automatyki i urządzeń pomiarowych oraz monitoringu;
  • optymalizacja rozwiązań technicznych w celu obniżenia czasu lub polepszenia jakości komponentów;
  • kontrola maszyn;
  • wykonywanie prac eksploatacyjnych nadrzędnych układów sterowania;
  • diagnostyka awarii w obszarze monitorowania i automatyki oraz zabezpieczanie miejsca awarii.

oczekujemy

  • znajomość zagadnień z zakresu automatyki oraz programowania;
  • umiejętność czytania i interpretowania dokumentacji technicznej;
  • wiedzy z zakresu pneumatyki;
  • doświadczenie w pracy z maszynami sterowanymi numerycznie;
  • gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym;
  • zaangażowania i chęć do pracy oraz podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • rozwinięta wyobraźnia przestrzenna;