automatyk, płońsk

lokalizacja
płońsk, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

arleta tesarek+48 663501701
numer referencyjny
/431/10/2018/AT - 54595

opis stanowiska

Chcesz dołączyć do zespołu odpowiedzialnego za sprawne funkcjonowanie maszyn i urządzeń w firmie produkcyjnej? Jeśli jesteś człowiekiem z pasja i na początku swojej kariery zawodowej, damy ci możliwość rozwoju, nauki i zdobywania wiedzy!

oferujemy

- pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającym się zespole

- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu umowy o pracę

- szkolenia kierunkowe podnoszące kwalifikacje

- benefity pozapłacowe

zadania

- zapewnienie ciągłości pracy parku maszyn w obrębie przypisanego obszaru produkcyjnego

- prowadzenie inicjatyw ciągłego doskonalenia pracy

- wykonywanie i diagnostyka układów sterowania, napędów i

aparatury źródłowych sterowników

- wykonywanie okresowych inspekcji, realizacja działań prewencji

dla wyznaczonego obszaru zgodnie z harmonogramem

oczekujemy

- doświadczenia na podobnym stanowisku lub wykształcenia związanego z mechatroniką/ automatyką

- doświadczenia w programowaniu sterowników, falowników, PLC

- umiejętności czytania schematów elektrycznych

- samodzielności w pracy i powierzonych zadaniach

- umiejętności pracy zespołowej

- dyspozycyjności do pracy w systemie czterobrygadowym