automatyk, złocieniec

lokalizacja
złocieniec, zachodniopomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

katarzyna olszewska+48 +48605122031
numer referencyjny
/243/06/2020/EK - 64208

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie na stanowisku automatyka i chcesz rozwijać się w nowoczesnej firmie? Nie czekaj, aplikuj już dziś!

oferujemy

  • umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z pracodawcą
  • zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu
  • pracę na jedną zmianę w godzinach 7.00 -15.00

zadania

  • przygotowywanie oprogramowania sterującego
  • przygotowywanie schematów oraz specyfikacji elektrycznych
  • uruchamianie i kontrola urządzeń zautomatyzowanych
  • usuwanie usterek, awarii i zakłóceń urządzeń

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego kierunkowego lub pokrewnego
  • doświadczenia na stanowisku automatyka
  • umiejętności programowania sterowników PLC w aplikacjach maszynowych oraz dokonywania zmian programowych w sterownikach
  • umiejętności czytania oraz tworzenia schematów elektrycznych – preferowana znajomość SEE Electrical
  • umiejętności diagnostyki oraz przeprowadzania napraw urządzeń i instalacji elektrycznych oraz automatyki przemysłowej
  • mile widziane aktualne uprawnienia SEP do 1kV
  • mile widziana znajomość programowania sterowników Siemens