automatyk/elektromechanik, nowa sól

lokalizacja
nowa sól, lubuskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2
doświadczenie
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

natalia maszkiewicz+48 665303009
numer referencyjny
/126/11/2018/NM - 54990

opis stanowiska

Chcesz dołączyć do nowo powstałego, prężnie rozwijającego się zakładu produkującego pieczywo ?

Chcesz zdobywać doświadczenie i stawiać na osobisty rozwój ?

Poszukujemy automatyków/elektromechaników

oferujemy

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premia
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • rozwój poprzez szkolenia i warsztaty
  • udział w projektach międzynarodowych
  • pakiet socjalny

zadania

obsługa systemu magazynowego WMS

diagnozowanie i usuwanie przyczyn awarii

współpraca z zewnętrznymi serwisami utrzymania ruchu w magazynie

oczekujemy

  • wykształcenie techniczne - mechaniczne lub elektromechaniczne, preferowane wyższe techniczne z zakresu automatyki, mechaniki, elektromechaniki
  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku elektromechanika
  • doświadczenie zawodowe w pracy w systemach magazynowych będą dodatkowym atutem
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz innych dokumentów technicznych
  • uprawnienia SEP i UDT
  • umiejętność parametryzowania falowników np. Lenze, SEW będą znaczącym atutem
  • znajomość języków oprogramowania wyższego poziomu, np. C++, VB oraz podstawowych zasad programowania obiektywnego będą znaczącym atutem
  • gotowość do pracy w systemie IV-brygadowym

Jesteś zainteresowany ofertą pracy ?

Napisz sms o treści: AUTOMATYK na numer 665 303 009 - oddzwonimy