automatyk/mechanik/elektryk, starachowice

lokalizacja
starachowice, świętokrzyskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Inne

numer referencyjny
48853

opis stanowiska

Posiadasz wykształcenie techniczne? Rysunek techniczny nie stanowi dla Ciebie problemu? Masz w sobie dużo pozytywnej energii, lubisz się uczyć? Zgłoś się do nas już dziś ! Czeka na Ciebie praca w znanej i cenionej organizacji, która dba o swoich pracowników .

Poszukujemy kandydatów na stanowisko AUTOMATY/MECHANIK

oferujemy

  • zatrudnienie od zaraz!
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na czas określony
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • pracę w systemie III zmianowym
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • możliwość przejścia bezpośrednio w struktury klienta
  • dodatkowe benefity wynikające z uczestnictwa w Randstad Plus umożliwiające opiekę medyczną, oferującą kartę sportową, zniżki na zakupy online, do kina, restauracji i inne udogodnienia.

zadania

  •  Konserwacja maszyn i urządzeń oraz budynków i budowli.
  •  Nadzór nad działaniem instalacji wyciągowych i odpylających oraz centralnego ogrzewania.
  •  Modernizowanie i remonty maszyn i urządzeń
  • Przestrzeganie zasad i procedur

oczekujemy

  • Wykształcenie techniczne (mechatronik, mechanik, automatyk)
  • Znajomości podstaw automatyki
  • Mile widziane uprawnienia elektryczne SEP do 1 kV
  • Gotowości do pracy zmianowej

Zainteresowane osoby proszę o aplikowanie przez formularz.