aws devops engineer, kraków

lokalizacja
kraków, małopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

jowita gawor+48 697801021
numer referencyjny
/120/02/2021/JG - 67997

opis stanowiska

Dla jednego z klientów poszukujemy aktualnie kandydata na stanowisko AWS DevOps Engineer ze znajomością języka niemieckiego.

oferujemy

  • umowę o pracę lub B2B
  • pracę zdalną
  • elastyczne godziny pracy
  • opiekę medyczną z pakietem stomatologicznym
  • pakiet kafeteryjny
  • budżet na szkolenia
  • premie roczne

zadania

  • modelowanie, rozwój i utrzymanie systemów oprogramowania opartych na Javie i / lub rozwiązaniach chmurowych
  • administracja, konfiguracja i monitorowanie infrastruktury i aplikacji chmurowych
  • tworzenie koncepcji, planowanie, budowa i dostarczanie infrastruktury chmurowych AWS
  • tworzenie, wdrażanie i utrzymanie procesów Continuous Integration i Continuous Delivery
  • automatyzacja infrastruktury chmurowej
  • rozwiązywanie zapytań od supportu i opracowywanie strategii rozwiązywania problemów
  • tworzenie dokumentacji technicznej
  • zapewnienie stabilnego, wysoce dostępnego, wydajnego i bezpiecznego systemu

oczekujemy

  • znajomości języka niemieckiego na poziomie min. B1
  • dobrej znajomości metodologii DevOps
  • doświadczenia z AWS
  • doświadczenienia w pracy z narzędziami Infrastructure-as-Code i DevOps (np. Terraform, Ansible, Serverless)
  • doświadczenia w tworzeniu oprogramowania w języku Java (Full-Stack)
  • znajomości automatyzacji procesów CI / CD
  • mile widziane praktyczne doświadczenie w technologii kontenerowej (np. Docker i Kubernetes)
  • mile widziane praktyczne doświadczenie z narzędziami do monitorowania (np. checkMK, Cloudwatch)