bi consultant obiee, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)
typ umowy
kontrakt
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

ewelina czarnecka+48 501327680
numer referencyjny
/336/05/2019/EC - 58508

opis stanowiska

Dla naszego klienta specjalizującego się w branży BI, DW, Big Data poszukujemy osoby na stanowisko BI Consultanta.

Projekt dedykowany jest branży FMCG.

oferujemy

  • Ciekawe międzynarodowe projekty z ekspertami w obszarze BI i DWH z wykorzystaniem najnowszych technologii
  • Wybór preferowanej formy współpracy i benefitów
  • Czas pracy dostosowany do Twojego życia poza pracą
  • Liczne imprezy firmowe, udział w konferencjach, możliwość korzystania ze sponsorowanych kursów i certyfikatów

zadania

  • Projektowanie i optymalizacja raportów opartych o OBIEE i Power BI
  • Praca w międzynarodowych projektach w metodykach zwinnych
  • Stawianie sobie ambitnych celów i rozwijanie swoich kompetencji
  • Współtworzenie firmy i świetnej atmosfery w zespole

oczekujemy

  • Doświadczenie w tworzeniu raportów BI w OBIEE
  • Podstawowa (lub wyższa) wiedza dotycząca programowania i baz danych
  • Dobra znajomość SQL
  • Mile widziana znajomość narzędzi BI oraz Analysis Services
  • Dobra znajomość języka angielskiego (minimum B2)
  • Pasja do zastosowania technologii dla biznesu
  • Chęć do rozwijania swojego potencjału