blacharz samochodowy, poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca stała

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Inne

kontakt w randstad

manuela dudnik+48 667110194
numer referencyjny
/380/10/2018/MD - 54551

opis stanowiska

Szukasz dobrze płatnej pracy? Zależy Ci na stabilnym zatrudnieniu? Chciałbyś pracować w nowoczesnej firmie dbającej o pracownika?

Dla naszego Klienta- dealera samochodowego- poszukujemy osoby na stanowisko Blacharza samochodowego.

oferujemy

  • umowę o pracę (zatrudnienie bezpośrednio u Klienta)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • wysokie prowizje
  • pakiet szkoleń blacharskich

zadania

  • przygotowanie pojazdu do oględzin
  • prace rozbrojeniowe, przygotowanie do naprawy
  • naprawy nadwozia przy użyciu narzędzi, urządzeń specjalistycznych i pomiarowych
  • prace uzbrojeniowe
  • konserwacja nadwozi
  • współpraca z lakiernikami, mechanikami, diagnostami

oczekujemy

  • min. 3- letniego doświadczenia na stanowisku blacharza samochodowego
  • umiejętności obsługi ramy naprawczej oraz systemu pomiarowego nadwozi
  • umiejętność napraw układu zawieszeń pojazdów samochodowych
  • prawo jazdy kat. B