bpi inżynier/ lean project, cieszyn

lokalizacja
cieszyn, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

aleksandra stryczek+48 33 472 10 42
numer referencyjny
/368/03/2018/AS - 50406

opis stanowiska

Chcesz mieć poczucie, że Twoja praca pomaga zmienić obszar produkcji?

Zostań BPI Inżynierem i zajmij się ciągłym doskonaleniem i usprawnianiem procesów produkcyjnych.

Miejsce Pracy: Cieszyn

oferujemy

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • praca w systemie 1 zmianowym
  • szeroki pakiet socjalny i benefitów (min. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta
  • wynagrodzenie zasadnicze + pakiet premii
  • możliwość rozwoju, szkoleń
  • nowoczesne zaplecze techniczne

zadania

  •  identyfikacja i wyznaczanie obszarów oraz wprowadzanie projektów związanych z ciągłym doskonaleniem i usprawnieniami procesów produkcyjnych (eliminacja strat, optymalizacja kosztów)
  •  dokonywanie usprawnień oraz wprowadzanie innowacji w obszarze produkcji, jakości poprzez stosowanie narzędzi Lean
  •   współpraca z Inżynierami Procesu we wdrażaniu działań naprawczych, usprawniających
  •   optymalizacja procesów technologicznych, maszyn, narzędzi, przyrządów i stanowisk pracy w zakładzie
  •  udział w tworzeniu oraz kontrola zgodności stosowania przyjętych norm produkcyjnych
  •  budowanie w organizacji kultury opartej na ciągłym doskonaleniu

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • min. 3 lata doświadczenia na stanowisku Specjalisty/ Inżyniera w jednym z obszarów: Produkcja, Jakość, Łańcuch Dostaw, Logistyka
  • znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość MS Office, SAP
  • praktyczna znajomość narzędzi Lean Management
  • procesowe podejście do rozwiązywania problemów
  • umiejętność współpracy w zespole
  • dobra organizacja pracy własnej i zorientowanie na biznes
  • otwartość na zmiany, innowacyjność i kreatywność