brand manager, kolbudy

lokalizacja
kolbudy, pomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Reklama, Marketing, Public Relations
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
zadaniowy

kontakt w randstad

dominika horbacz+48 605133142
numer referencyjny
/145/11/2018/DH - 55129

opis stanowiska

Cenisz regionalny charakter i smak rzemieślniczych piw? Sprawdź ofertę browaru z wieloletnią tradycją!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dodatkową składkę na fundusz emerytalny
  • 2 razy w roku dodatki świąteczne
  • "wyprawki" szkolne i przedszkolne
  • po roku od zatrudnienia prywatna opieka medyczna

zadania

  • Odpowiedzialność za działania promocyjne i reklamowe tworzące wizerunek marki Browar Amber
  • Koordynowanie i czynne uczestnictwo w poszczególnych etapach wprowadzania nowych produktów na rynek
  • Opracowywanie i egzekucja strategii reklamowej i promocyjnej produktów oraz jej kompleksowa realizacja
  • Nadzór nad akcjami promocyjnymi
  • Współpraca z kontrahentami w dziedzinie reklamy i promocji (agencje, graficy, drukarnie)
  • Realizacja działań bezpośrednio wspierających rotację produktów
  • Analizowanie udostępnionych danych rynkowych
  • Monitorowanie działań konkurencji
  • Koordynowanie działalności eventowej

oczekujemy

  • Doświadczenia w pracy z marką/produktem z branży spożywczej, FMCG
  • Doświadczenia zdobyte w pracy w domu medialnym lub agencji kreatywnej przy realizacji kilku kampanii
  • Doświadczenia w prowadzeniu kampanii i wprowadzaniu produktów na rynek
  • Doświadczenia w tworzeniu analiz
  • Umiejętności pracy projektowej
  • Umiejętności pracy kreatywnej
  • Praktycznej wiedzy z zakresu trade oraz digital marketingu
  • Wiedzy nt możliwości wykorzystania narzędzi online
  • Umiejętności analizy rynku , trendów rynkowych, działań konkurencji
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość rynku piwnego
  • Samodzielności i dobrej organizacji pracy
  • Prawa jazdy kat. B