broker ubezpieczeń, kraków

lokalizacja
kraków, małopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Ubezpieczenia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

żaneta musiał+48 693503233
numer referencyjny
/20/11/2018/ŻM - 54888

opis stanowiska

Szukamy kandydatów gotowych do podjęcia nowych wyzwań dla renomowanej firmy z zakresu doradztwa ubezpieczeniowego. Chcesz dzielić się swoim doświadczeniem i budować biznes na rynku Małopolski? Czekamy na Twoją aplikację!

oferujemy

  • pracę w międzynarodowej, renomowanej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa, premie kwartalne (uzależnione od osiągniętych wyników), premie roczne
  • portfel klientów
  • umowę o pracę
  • samochód służbowy (bądź ryczałt)

zadania

  • rozwój powierzonego portfela Klientów( Klient korporacyjny ) oraz poszukiwanie aktywne nowych Klientów w zakresie programów ubezpieczeniowych : ubezpieczenia życiowe, grupowe, medyczne
  • negocjowanie warunków umów, przygotowywanie zapytań ofertowych i porównania ofert
  • profesjonalna współpraca z Klientem zewnętrznym i wewnętrznym, towarzystwami ubezpieczeniowymi
  • administrowanie korespondencją i dokumentacją, praca z danymi w systemach, raportowanie
  • nadzór na prawidłowym obiegiem informacji i dokumentów pomiędzy klientem, firmą a ubezpieczycielem

oczekujemy

  • licencja brokerska
  • znajomość rynku ubezpieczeń
  • doświadczenie w sprzedaży B2B
  • doświadczenie w zawieraniu umów na ubezpieczenia życiowe/grupowe/medyczne/majątkowe - klient korporacyjny
  • dobra obsługa programów komputerowych, w szczególności exel
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem