brygadzista ds. reklamacji, jawor

lokalizacja
jawor, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

marta kocoń+48 605130941
numer referencyjny
/123/09/2019/MK - 60427

opis stanowiska

W związku z dalszym rozwojem firmy produkcyjnej z branży automotive w Jaworze, mamy dla Ciebie dodatkowe miejsce pracy w dziale jakości. Czeka na Ciebie stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę oraz możliwość rozpoczęcia pracy w jednej z najnowocześniejszych fabryk silników na świecie!

oferujemy

  • pracę w globalnej firmie z branży automotive
  • stabilne zatrudnienie
  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy
  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie wyznaczającej trendy w technologii

zadania

  • aktywne wspieranie zapewnienia dostępności zgodnych komponentów na linie montażowe
  • nadzorowanie blokowania, sortowania podejrzanych komponentów i wyrobów gotowych oraz raportowanie postępów
  • proponowanie natychmiastowych działań naprawczych
  • nadzór nad obszarem zablokowanych komponentów i wyrobów gotowych
  • codzienne prowadzenie i koordynacja prac Zewnętrznego Usługodawcy Zarządzania Reklamacjami
  • tworzenie analiz, raportów dotyczących obszaru zarządzania reklamacjami
  • w razie potrzeby przeprowadzanie kontroli/inspekcji u klienta
  • codzienny udział w spotkaniach produkcyjnych
  • udział w analizie czy problemy są spowodowane przez części dostarczone przez dostawców
  • ciągłe usprawnianie procesu zarządzania reklamacjami
  • wymiana doświadczeń z innymi liderami zarządzania reklamacji z pozostałych fabryk w Daimler AG

oczekujemy

  • wykształcenia min. średniego technicznego lub szkolenia zawodowego w obszarze jakości
  • min. rocznego doświadczenia w obszarze zarządzania reklamacjami
  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • doświadczenia w firmie produkcyjnej
  • umiejętności obsługi komputera
  • podstawowej znajomości rysunku technicznego
  • podstawowej umiejętności obsługi przyrządów pomiarowych
  • podstawowej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego
  • kompetencji: komunikatywności, umiejętności pracy w zespole, chęci nauki, odpowiedzialności, samodzielności i zaangażowania