brygadzista / ka, tychy

lokalizacja
tychy, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
3
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

katarzyna owczarczyk+48 697504647
numer referencyjny
/117/12/2018/KO - 55552

opis stanowiska

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która inwestuje w ludzi i w nowoczesne technologie, oferuje bogaty pakiet socjalny, a do tego mieści się w Twojej najbliższej okolicy? Teraz możesz to sprawdzić! Wyślij swoje CV.

oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia w branży automotive,
  • umowę o pracę tymczasową - po okresie próbny możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez Klienta,
  • ATRAKCYJNE PREMIE - miesięczne, kwartalne, świąteczne, "wczasy pod gruszą", paczki dla dzieci,
  • możliwość pracy w nadgodzinach,
  • piekę konsultanta na terenie zakładu,
  • możliwość korzystania z benefitów pracowniczych - karta sportowa, opieka medyczna, zniżki do sklepów, kina i restauracji.

zadania

  • nadzór nad harmonogramami produkcji,
  • kierowanie, planowanie i organizowanie pracy podległego zespołu produkcyjnego,

a także nadzór nad realizacją zadań przez współpracowników,

  • nadzór jakościowy i ilościowy nad wytwarzanym produktem,
  • współpraca z innymi działami firmy,
  • raportowanie do bezpośredniego przełożonego.

oczekujemy

  • znajomości pakietu MS Office (Excel, Power Point, Outlook),
  • znajomości procesów produkcyjnych z uwzględnieniem procesów montażowych,
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym.