brygadzista robót torowych, opoczno

lokalizacja
opoczno, łódzkie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Budownictwo, Górnictwo, Rzemiosło
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

katarzyna rutkowska+48 42 231 50 82
numer referencyjny
/392/04/2019/KR - 58004

opis stanowiska

Szukasz nowych możliwości rozwoju możliwości w branży budowlanej? Masz szansę wziąć udział w ciekawym projekcie inwestycji z zakresu robót torowych. Brzmi zachęcająco? Wyślij swoje CV i nadaj nowy bieg swojej karierze na stanowisku brygadzisty robót torowych w największej i najdynamiczniej rozwijającej się firmie z obszaru budownictwa.

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie, uwzględniające system premiowy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet konkurencyjnych benefitów (opiekę medyczną w prywatnych placówkach medycznych, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do zajęć sportowych, dodatkowy wolny dzień z okazji urodzin/imienin)
  • szeroką ofertę szkoleń a także dofinansowanie do uprawnień

zadania

  • znajomość projektu w zakresie powierzonego odcinka robót torowych
  • organizacja pracy i nadzór nad pracownikami podległych brygad i podwykonawców
  • prowadzenie kontroli czasu pracy
  • zamawianie niezbędnych środków produkcji
  • kontrola dyscypliny pracy podległych brygad i podwykonawców
  • szkolenie załogi i kontrola przestrzegania przepisów BHP i P.POŻ
  • rozliczanie podległych brygad, podwykonawców z terminu, jakości i zakresu wykonywanych prac
  • nadzór nad przestrzeganiem ładu i porządku na powierzonym odcinku
  • odbiór i potwierdzenie odbioru materiałów /według przydzielonych uprawnień
  • odpowiedzialność za terminowe i poprawne jakościowo wykonawstwo robót torowych
  • odpowiedzialność za właściwe wykorzystanie powierzonych środków produkcji
  • odpowiedzialność za przestrzeganie zasad bhp
  • odpowiedzialność za nadzór nad powierzonym mieniem i pracownikami budowy
  • odpowiedzialność za zgodność wykonywanych robót z projektem i sztuką budowlaną

oczekujemy

  • wykształcenia min. średniego technicznego - dodatkowym atutem będzie wykształcenie wyższe techniczne inżynierskie
  • doświadczenia zawodowe w pracy przy nadzorowaniu inwestycji kolejowej
  • umiejętności kierowania pracami podległych brygad, firm podwykonawczych
  • umiejętności analizy dokumentacji technicznej
  • umiejętności planowania, oceny i egzekwowania wyznaczonych zadań
  • umiejętności samodzielnego rozwiązywania zagadnień technicznych