brygadzista utrzymania ruchu, nowa sól

lokalizacja
nowa sól, lubuskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

sylwia kołakowska+48 667700253
numer referencyjny
/471/03/2020/SK - 63349

opis stanowiska

Masz doświadczenie na podobnym stanowisku? Szukasz nowych wyzwań? Zgłoś się do nas. Mamy dla Ciebie ciekawą ofertę pracy w Nowej Soli.

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (bezpośrednio z pracodawcą)
  • perspektywę długofalowej współpracy
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3- zmianowym
  • pakiet świadczeń pozapłacowych: dofinansowanie do posiłków, dostęp do ZFŚS, bony i paczki na święta, ubezpieczenie pracownicze

zadania

  • koordynowanie pracy podległych techników
  • koordynowanie oraz prowadzenie bieżących napraw maszyn i urządzeń
  • koordynowanie oraz prowadzenie planowanych remontów oraz konserwacji
  • przeprowadzanie szkoleń i instruktaży podległym pracownikom
  • monitorowanie stanu infrastruktury budynku, instalacji zapewniających dostawę mediów dla zakładu
  • prowadzenie dokumentacji maszyn, urządzeń
  • nadzór nad utrzymaniem czystości na obszarach technicznych
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP
  • dbałość o prawidłowy stan techniczny oraz ciągłość pracy linii technologicznych z infrastrukturą fabryki
  • współpraca z innymi działami

oczekujemy

  • wykształcenie min. zawodowe (mile widziane z zakresu automatyki, mechatroniki, elektroniki)
  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • uprawnienia energetyczne
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunku technicznego
  • znajomość układów automatyki